İstanbul Şoförlü Araç Kiralama

Günümüz insanın hayatını kolaylaştırması açısından araçlar büyük önem taşımaktadır. Araçlar insanın ayağını yerden kesen bir işleve sahip olduğundan kişi kendine ait bir aracı olsun ister. Ancak her kişinin kendine ait binek aracı alacak mali gücü olmayabilir. Böyle bir durumda insanın karamsarlığa kapılması gerekir. Çünkü şoförlü araç kiralama hizmetiyle aracı olmayan kişiler bile araç sahiplerinin yaşamış olduğu rahatlığı, keyfi yaşayabilirler. Araç sahiplerinin araçlarına periyodik olarak yapmış oldukları masrafları göz önüne alındığında İstanbul şoförlü araç kiralamanın avantajlı olduğu açıkça görülecektir. Araç ihtiyacının araç kiralama hizmeti ile giderilmesiyle sadece hizmet bedeli vererek daha karlı çıkmak mümkün.

Şoförlü Araç Kiralama

Şoförlü araç kiralama, konforunu düşünen insanların genel olarak her türlü ulaşım ihtiyacını çok ekonomik bir bütçe karşılığında araç kiralama hizmeti sunan firmalardan aldığı hizmetlerin bütününü kapsamaktadır. Araç kiralama ile hem bütçenizden daha az para çıkmasına hem de toplu taşıma araçlarındaki rahatsız seyahat etme durumundan kurtulmak mümkün. Toplu taşıma araçları hem zamandan hem konfordan büyük ödünler vermeye neden olmaktadır. Toplu taşıma araçlarında kısa mesafelerde bile büyük zaman kayıpları söz konusudur. Araç kiralama hizmeti alarak bütün bu kayıpları ortadan kaldırmak mümkün.

Şoförlü Araç

Araç kiralama hizmeti sadece araçtan ibaret değildir. Bunun nedeni araç kiralama hizmetinin birbirini tamamlayan birden çok hizmetin bütün olarak verilmesidir. Araç kiralama hizmetinde araç kadar, hizmetin alındığı firmanın müşteri memnuniyetini ne kadar önemsediği, araç kiralama hizmetinin ücretlerinin ekonomik olup olmadığı, araç kiralama hizmeti alınan firmanın hizmet süresince ne kadar destek sunduğu, kiralama hizmetinin sunulduğu firmanın araç konforunun olup olmadığı gibi durumlar araç kiralama hizmetinin tamamlayıcı hizmetlerini kapsamaktadır. Kişi araç kiralama hizmeti alırken bu kriterlerin hepsine yakınını göz önünde bulundurur. Şoförlü araç kiralamanın müşteri memnuniyeti sağlaması hizmet talebini arttıracağından hizmeti sunan firmanın bu hususları en iyi şekilde yerine getirmesi şarttır.

Şoförlü Araç Kiralama Fiyatları

Sürücü ehliyeti olmayan ya da trafikte sürücü konumuna geçmek istemeyen kişilerin araç kiralama hizmeti içerisinde şoförlü araç kiralama hizmetini tercih ettiği görülmektedir. Şoförlü araç kiralama, hizmeti bu hizmetin sunulduğu firmanın tamamlayıcı nitelik taşıyan hizmetin bir parçasıdır. Firma araç kiralama hizmetini müşterisine sunarken, bu konuda müşterinin talebinin olup olmadığı bilgisine başvurulur. Müşteri bu bilgiyi paylaştığında araç kiralama hizmeti veren firma, kiralanan aracın sürücü belgesine sahip bir sürücüyü hemen hizmete dahil eder. Böylelikle araç kiralama hizmeti alan müşteri araç sürme, trafikte sürücü kaynaklı sorunların önüne geçmiş olur. Şoförlü araç kiralama hizmeti genel olarak uzun mesafelerde, adres bilgisi eksik ve trafiğin yoğun olduğu yerlerde talep edilmektedir. Şoförlü araç kiralama hizmeti alarak uzun mesafeli yorucu araç sürüşünden, adım adım adres aramaktan, yoğun trafiğin bunaltıcı stresinden kurtulmak mümkün olacaktır.

Şoförlü Araç Kiralama Avantajları

Araç kiralama hizmetinde süre ile ilgili bir kısıtlama olup olmadığı merak edilmektedir. Araç kiralama hizmeti, her durumda hizmeti almak isteyenin talebi üzerine şekillenmektedir. Süre sorunu, araç kiralama hizmetine ne kadar süre ile ihtiyaç olduğu ile ilgilidir. Kişinin işi kaç saat, kaç gün, kaç hafta veya kaç ay sürecekse bu araç kiralama hizmet sözleşmesine işlenir ve araç bu şekilde teslim edilir/alınır. Örneğin kişi şehir dışına, uzak bir mesafe gidecekse bu husus hakkında firmaya gereken bilgiler verilerek aracın teslim tarihi açık bırakılabilir veya tahmini dönüş hangi tarihe yakınsa o tarih not düşülebilir. Böylelikle hem hizmeti veren hem de hizmet alanın mağduriyetinin önüne geçilmiş olur. Özetle araç kiralama hizmetini almanın süre sınırlandırması yoktur. Araç kiralama hizmetlerini veren firmanın uygun görmesi, araç kiralama hizmeti alan kişinin de talebi olduğunda bu süre ile ilgili hiçbir sorun ortaya çıkmayacaktır.

Şoförlü Araç Kiralama Seçenekleri

Şoförlü araç kiralama hizmeti almak isteyenlerin en çok merak ettiği sorulardan bir tanesi de istediğim aracı kiralayabilir miyim? Sorusudur. Araç kiralama hizmeti her türlü aracı kapsamaktadır. Hizmeti sunan firmalar tarafından genel olarak araçların taşıdığı kişi kapasitesi olarak gruplandırma yapılsa da tüm araçla hizmetin parçasıdır.

İstanbul Şoförlü Araç Kiralama

Araç kiralamak isteyen kişi eğer belli bir kişi sayısı ile seyahat edecekse o kişi sayısının altında veya üstünde değil kişi sayısı ile uygun olan araç kapasitesini kiralanması tavsiye edilir. Ancak kişi tek başına seyahat edecekse ve hizmeti sunan firmada uygun birden araç varsa kişinin talep ettiği araç kendisine tahsis edilir. Araç kiralamak isteyen kişi daha önce kullanmış olduğu araç mevcut ise, bu aracı kiralaması tavsiye edilir. Çünkü hizmeti almak isteyen kişinin o araca kullanım hakimiyeti olduğundan kullanımı daha kolay olacaktır. Araç kiralama özgürlüğü tamamen hizmeti almak isteyen kişiye aittir.

Şoförlü Araç Kiralama Ücretleri

Sürücü belgesi olmayan yada araç kullanmak istemeyen müşteriler, araç kiralama hizmeti alırken ilk olarak şoförlü araç kiralama hizmetini talep etmektedir. Bu hizmeti alan müşteri bu hizmete şoför ücreti de dahil mi? Dahil değil mi? Bunu merak etmektedir. Birçok araç kiralama hizmeti sunan firma şoför ücreti dahil rezervasyonlar ve sözleşmeler yaparken genel olarak şoför ücretinin ayrı olarak hesaplanmasıdır. Çünkü şoför her ne kadar sadece araç sürüşü için hizmet veriyor olsa da nihayetinde seyahat süresince hizmeti alana eşlik edeceğinden diğer bazı ihtiyaçlarının hesaplanıp ayrı olarak hizmete dahil edilmektedir.

Anadolu Yakası Şoförlü Araç Kiralama

Araç kiralama hizmeti adından da anlaşılacağı üzere araç kiralama hizmetinin alınmasıdır. Yani aracı kullanmak için bir hizmet bedeli ödenmektedir. Kiralama hizmeti veren firmaların araç kasko sigortaları tam ve eksiksiz olduğundan herhangi bir kaza durumunda araçta meydana gelebilecek her türlü hasarı ilgili sigorta şirketi üstlenmektedir. Hizmeti alanın bu konunda herhangi bir endişeye kapılmaması gerekir. Araç kiralama hizmetlerinde her türlü kaza vb. durumlarda ilgili firmaya bildirmek de Araç kiralama hizmeti veren firmanın sorumluluğundadır.

Avrupa Yakası Şoförlü Araç Kiralama

Araç kiralama hizmetlerini talep edileceği her firmanın güvenilir olduğunu söylemek yanlıştır. Çünkü bazı firmaların yasal olarak bu işi yapmasına müsaade edilememesine rağmen yasa dışı bu hizmeti sundukları görülmektedir. Araç kiralamaya ilgili hizmet sunan firmanın güvenilirliği o firmanın yasal olarak gerekli ruhsat, izin belgesi, ve faaliyetini yapmasını sağlayan vergi kaydının olması gerekir. Eğer araç kiralama hizmeti sunup bu belgeleri olmayan firmalar varsa bu firmalara itibar etmeyip gerekli yasal denetçilere bildirilmesi vatandaşlık görevidir.

Şehirlerarası Şoförlü Araç Kiralama

Araç kiralama hizmetini bir firmadan aldıktan sonra ikinci kez almanın herhangi bir engeli yoktur. Bir firmadan ikinci kez aynı hizmetin alınması müşteri memnuniyetini ortaya koymaktadır. Araç kiralama hizmetleri alınacak firmadan alınan her hizmetin müşteri memnuniyeti sağlayan bir faktör olduğu unutulmamalıdır. Sağlam bir araç kiralama firması, hizmetinin merkezine müşteri memnuniyetini yerleştiren firmadır.

Call Now Button