Blog

Uzun Dönem Araç KiralamaUzun dönem araç kiralama şirketlerin ya da bireylerin otomobil ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla uzun vadeli olarak araç kiralamasıdır. Uzun dönem araç kiralamada uygulanan fiyatlar kiralama süresince sabit olup bu süreçte fiyatlarda herhangi bir artış ya da eksilme olmaz. İstanbul ve semtlerine araç kiralama hizmeti sunan sitemiz uzun dönem araç kiralama alanında da sizlere en kaliteli hizmetleri sunma çabasındadır. Bu aşamada sizlere uzun dönem araç kiralama konusunda önemli bilgiler sunarak, bu şekilde araç kiralamanın avantajlarından ve faydalarından bahsedeceğiz. Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki uzun dönem araç kiralama için dilerseniz 1 adet aracı, dilerseniz de filo şeklinde birkaç adet aracı tahsis ettirebilirsiniz.

Uzun dönem araç kiralamanın avantajları şunlardır;
 • Uzun dönem araç kiralama sayesinde araç alımında gerekecek birçok finansmandan kurtulabilirsiniz. Zorunlu trafik sigortası, kasko, vergiler, araç muayene bedelleri ve teknik giderlerden kurtulursunuz. Firmamız tüm ve bakım-onarım ve giderleri karşılayarak sizlere sadece aracınızla uzun vadeli seyahat keyfini sürmeyi bırakır.
 • Uzun dönemli olarak kişisel araç tahsis etmek isterseniz ve aracınız için özel vip şoföre de ihtiyaç duyarsanız sitemiz sizler için eğitimli kadrosu ile bu konuda da destek sağlar.
 • Kiraladığınız araç için kaza ya da sıkıntı durumunda siz değerli müşterilerimize 7/24 online destek sunarak ihtiyaç halinde bekletmeksizin yedek araç tahsisi gerçekleştirmekteyiz.
 • Uzun dönem araç kiralama için tahsis edilen son model yüksek performansa sahip araçlarda güvenilir markaların lastikleri kullanılır ve dört mevsim lastik değişimi yapılarak müşterilerimize kaliteli hizmet sağlanır.
 • Kiraladığınız döneme ait faturalandırmalar çerçevesinde o dönemi kapsayan özel kasko hizmeti de sağlanır


Araç kiralama gerek bireysel açıdan, gerekse kurumsal şirketler açısından hem avantajlı, hem dekarlı bir ihtiyaçtır. Özellikle de uzun dönemli araç kiralama hizmeti sizlere giderleriniz için önceden hesaplama yaparak kendinizi ayarlamanız konusunda fırsat tanır. 12 aydan 48 aya kadar kiralayabileceğiniz aracınız ile kasko, sigorta ve vergi giderleri dahil birçok giderleri bir kenara bırakarak kendi işlerinize vakit ayırma şansı bulabilirsiniz. Araç satın almaya kıyasla daha uygun maliyet avantajı sunan uzun dönem araç kiralama hizmeti sitemizden kolaylıkla gerçekleştirebileceğiniz bir işlemdir.

Kurumsal firmaların daha çok tercih ettiği bir yöntem olan uzun dönem araç kiralama firmalara prestij kazandırma açısından da oldukça faydalıdır. Bunun yanı sıra bireysel araç kiralama hizmetinden faydalanmak isteyen kişiler de tatillerde, gezilerde ve uzun dönemli ihtiyaçlarında son model araçlarımızdan faydalanarak seyahat keyfini sürebilmektedir. Kendiniz için araç satın aldığınızda giderleri ile uğraşmaya vakit ayırmaktansa kiraladığınız aracı sorunsuz bir şekilde kullanmak hem zaman, hem de maliyet açısından daha avantajlıdır. Ayrıca kiralanan aracın ikinci el değer kaybı gibi tüm giderler de size değil firmamıza yansıyacaktır. Bir diğer olumlu avantaj ise kiraladığınız aracın çalınması ya da ağır hasar görmesi durumunda kasko güvencesi ile yaşayacağınız psikolojik olumsuzlukların ortadan kaldırılmasıdır.

Firmanız için ya da kendiniz için lüks, tam donanımlı ve tüm bakımı gerçekleştirilmiş bir aracı kiralamak için Arackiralama.Com.Tr sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Kişisel beğenilerinize ve kiralama amacınıza uygun aracı tercih ettikten sonra bizimle iletişime geçerek gerekli işlemleri başlatabilirsiniz. Ayrıca sitemizde bulunan araçları inceleyerek aradığınız kriterlere uygun aracı kolaylıkla bulma şansı da yakalayabilirsiniz. Uzun dönem araç kiralama hizmetimiz sayesinde dilediğiniz aracı uygun fiyat seçenekleri ve minimum maliyet avantajı sayesinde hemen kiralayabilirsiniz. Kiralamak istediğiniz aracı tercih etmek için hemen sitemize giriş yapabilir, birbirinden farklı model ve özelliklere sahip araçlarımıza göz gezdirebilirsiniz.

Araç Kiralama HizmetleriAraç kiralama günümüzün en çok gelişmekte olan sektörlerinden biridir. Sitemiz bu sektörü internet üzerinden yürütmekle birlikte İstanbul'un tüm semtlerine araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Ansızın araç ihtiyacınız olabilir, uzak bir şehre seyahat etmek için günü birlik araç kiralamanız gerekebilir, tatiller ya da özel davetlere gitmek için kendinize özel araç tahsis etmek isteyebilirsiniz. Bu durumda sitemizi ziyaret ederek aradığınız kriterlere uygun aracı anında kiralayabilirsiniz. Gerek özel şahıslara, gerekse kurumlara araç kiralama hizmeti sunan firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlere sunulan hizmetlerde en ufak ayrıntıyı dahi göz önünde bulundurmaktadır. 2004 yılından bu yana uzman kadrosu ile sizlere araç kiralama hizmeti sunmanın yanı sıra bu işlemler için de birçok avantaj sağlamaktayız.

Araç kiralama genellikle günlük ve uzun dönem olmak üzere iki türlü yapılmaktadır. Günlük araç kiralama daha çok havalimanları ve turistik amaçlar için tercih edilirken, uzun dönem araç kiralama ise firmaların yoğun olarak tercih ettikleri bir yöntemdir. İster kişisel ihtiyacınız için, isterseniz de şirketiniz için araç satın almaya kalktığınızda hem belirli bir sermayeye, hem de aracınızın teknik donanımı, bakımı ve kontrolü için giderlere ihtiyacınız olacaktır. Ancak araç kiralama hizmetleri sayesinde tüm bu masraflardan kurtularak ihtiyacınız olan aracın sadece kira bedelini ödeyebilirsiniz. Araç kiralamanın kişiler açısından da firmalar açısından da faydaları oldukça önemlidir. Sizlere araç kiralama hizmetlerinin faydalarından da bahsedelim.

Araç kiralamanın kişiler için faydalarından bazıları şunlardır;
 • Araç kiralama hizmetinden faydalanarak kişisel tercihlerinize uygun araç tercihi yaptığınızda tatil için gittiğiniz şehrin tüm bölgelerini gezme fırsatı yakalarsınız.
 • Tüm toplantılarınıza ve özel davetlere dilerseniz kiraladığınız araçla birlikte özel vip şoför hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.
 • Sitemiz sizlere oldukça geniş bir araç yelpazesi sunar. Bu sayede birbirinden farklı model ve markalara sahip araçlar arasından istediğiniz aracı tercih edebilirsiniz.
 • Araç kiralama sizlere ani durumlar için anlık çözümler üretirken aynı zamanda herhangi bir sorun esnasında da firmamızın sunduğu desteklerden yararlanabilirsiniz.
Araç kiralamanın şirketler için faydalarından bazıları ise şöyle;
 • İşletmeler filo kiralama hizmetinden faydalanarak işletmenin mevcut bütçesini koruyabilir. Aynı zamanda bu hizmet muhasebe kayıtları açısından da avantaj sağlayacaktır.
 • Araç kiralama için ödenen faturaların gider hesaplarına kaydedilmesi vergi ödemelerinde kolaylık sağlar.
 • Şirketler araç kiralama hizmeti sayesinde araç satın alma sırasında indirim yapılmayan KDV bedelinden de kurtulacaktır.
 • Herhangi bir olası kaza ya da sorunla karşılaşıldığında şirketlerin zaman kaybı yaşamaması için firmamız yeni araç tahsis ederek bu durumda da destek sağlamaktadır.
 • Şirketinize özel olarak tahsis ettiğiniz aracınızın yedek parça değişimleri de firmamız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.
 • Kiralama süreniz dolduğunda dilerseniz aracınızı seçmiş olduğunuz başka modelle de değiştirebiliyorsunuz.


Araç kiralama satın almaya oranla sizlere daha fazla avantaj sağlayacaktır. Ayrıca seçeceğiniz lüks araç modelleri sayesinde özel davetlerde ve toplantılarda da farklı bir imaj yaratabilirsiniz. Bilhassa lüks araç kiralama hizmetimiz sayesinde düğün gününüz için farklı model araçlarımızı kiralayabilirsiniz. Evlilik teklifi ya da özel günlerinizde de lüks araçlarımızı kiralayarak özel gecelerinizi lüks araçlarımız ile mükemmel yaşayabilirsiniz.

Arackiralama.Com.Tr sitemizden özel günleriniz için ya da şirketiniz için araç kiralamak isterseniz sitemize giriş yaparak tercih ettiğiniz modele karar verebilirsiniz. Ardından iletişim kısmından bize ulaşarak aracınızı kiralamak istediğiniz günü, saati ve yeri bizlere bildirebilirsiniz. Araç kiralama konusunda uzman ve güler yüzlü kadromuz sayesinde lüks araçlarımızın keyfini sürebilirsiniz.

Kurumsal Araç Kiralama SitesiKurumsal araç kiralama şirketlerin, büyük firmaların ve kurumların dış kaynak kullanımını azaltmak amacıyla başvurdukları yöntemlerden biridir. 2004 yılından bu yana kurumsal firmalara araç kiralama hizmeti sağlayan firmamız güçlü altyapısı, uygun fiyat istikrarı ve profesyonel hizmet anlayışı ile müşterilerine kaliteyi yaşatmaktadır. Firmanız ve şirketiniz için kurumsal araç kiralama hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız sizlere sunulan geniş araç yelpazemizden faydalanabilirsiniz. En uygun fiyat seçeneklerine ve kaliteli hizmet anlayışına sahip sitemizden iş seyahatleri, tatilleriniz ve önemli toplantılarda kullanmak için üst model lüks araçlar kiralayabilirsiniz. Birbirinden kaliteli ve lüks görünüme sahip kiralık araçlarımız ile firmanızın gücünü ve prestijini bir adım üste taşıyabilirsiniz.

Sizlere kurumsal araç kiralama hizmeti sunan sitemiz filosunun yeniliği, güvenilirliği ve çeşitliliği ile kurumunuzu her daim üst düzeylere taşıyacaktır. Sizlere sunduğumuz hizmetlerde şu kriterlere özen göstermekteyiz;
 • Firmamız sizlere sunulan hizmetler sürecinde araçların kalitesi ve aracın kiralama öncesi ya da sonrası hizmetler için memnuniyet sağlamak amacıyla en ince noktaları dahi hassasiyetle kontrol etmektedir.
 • Sizlere sunulan hizmetlerde görevli personellerimiz özel eğitimlerden geçirilerek tecrübeli, güler yüzlü ve alanında uzman çalışanlarımız ile daha kaliteli hizmet anlayışına sahip olunmaktadır.
 • Araç kiralama sürecinde dakik olunarak sizler için birkaç saniyenin dahi önemli olduğu noktasına dikkat edilmektedir.
 • Kiralık araçlarımızın yeniliği ve güvenliği hususunda dikkatli davranmanın yanı sıra kasko hizmeti ile de sizlere araçlarımız konusunda güven sağlamaktayız.
 • Kurumsal araçkiralamak istiyorum diyen müşterilerimize en iyi hizmetleri, uygun fiyat seçenekleri ile en kaliteli araçlarla sunmayı hedefliyoruz.
 • Ehliyeti bulunmayan ya da şoförü ile daha farklı bir imaj yaratmak isteyen şirket yöneticilerine özel vip şoför hizmeti de sağlıyoruz. Bu sayede tüm teknolojik donanımlara sahip lüks araçlarımızda siz seyahat keyfi sürerken özel eğitimlere sahip vip şoförünüz sizi güvenle ulaşacağınız mekana götürmektedir.
 • Sizlere sunulan hizmetlerde öncelikli olarak '' Yüksek hizmet kalitesi ile memnuniyet garantisi'' sunmaktayız.


Şirketiniz için Arackiralama.Com.Tr sitemizden firmanızın imajına yakışır araç modelini kiralama hizmeti sağlarken zaman kaybı yaşamadan kendi işlerinize daha fazla vakit ayırmayı başarabilirsiniz. Ayrıca araç kiralama hizmeti sayesinde çalışanlarınıza özel araç tahsis ederek de personelinizin motivasyonunu yükseltebilirsiniz. Yönetici çalışanlarınızın özel toplantılara kiralık lüks araçlarla gitmesini sağlarken işleriniz için yüksek motivasyon sağlamayı da başarabilirsiniz. Bunun yanı sıra müşterilerinin kendilerini özel hissetmelerini sağlayan firmamız olası ve istenmeyen kaza ya da sıkıntı durumlarında sizlere özel yedek araç tahsis edecektir.

Kurumsal bir firmanın en önemli ihtiyaçları arasında yer alan ve taşınmazlar listesinin olmazsa olmazı olarak bilinen araçlar sitemiz sayesinde daha cazip fiyat seçenekleri ile hizmetinizdedir. İsterseniz kısa dönemli, isterseniz de uzun süreli olarak kiralayabileceğiniz araçlar ile şirketinizi rakip firmalar arasında da farklı bir statüye ulaştırabilirsiniz. Ayrıca kurumsal firmanızın müşterilerine özel olarak lüks araç kiralama hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Tanıtımlarda, reklam ve promosyon çalışmalarınızda birbirinden farklı modellere ve kaliteye sahip lüks araçlarımızı kiralayarak şirketinizin imajını ve kalitesini üst düzeylere taşıyabilirsiniz.

Kurumsal araç kiralama sitemizi ziyaret ederek kişisel tercihlerinize, şirket imajınıza ve kullanım amacınıza uygun araç seçimini kolayca yapabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz araç modeli size belirtilen sürede tam donanımlı bir şekilde teslim edilerek sizlerin memnuniyeti için tüm noktalara dikkat edilmektedir. Toplantılarınızda, fuar organizasyonlarında ve kurumuzun özel davetlerinde son model lüks kiralık araçlarla gücünüze güç katmak için beğendiğiniz araç modeline karar vermek istiyorsanız hemen sitemizi ziyaret edebilir, araç kiralamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Operasyonel filo kiralamaOperasyonel filo kiralama, araçların bir hizmet sağlayıcı tarafından önceden belirlenmiş kira tutarı karşılığında kullanıcıya sunulması olarak görülür Arackiralama.com.tr Filo Hizmetleri ise operasyonel filo kiralamanın, araç tedarik ve kullanımında stratejik danışmanlık ve finansal hizmetler süreci olduğuna inanır.

Arackiralama.com.tr size sadece araç kiralamakla kalmaz aynı zamanda kiraladığınız araçların filo yönetimini de yapar. Böylece siz aracımızı teslim aldığınız andan itibaren yıllardır titizlikle sunmuş olduğumuz kaliteli Arackiralama.com.trhizmeti bu sefer sizin için de başlamış olur.

Arackiralama.com.trüstün teknik alt yapısı, organizasyondakibecerisi, otomotiv sektöründe bulunma süresi, tecrübelikadrosu, sonuçodaklı, hıza dayalı müşteri memnuniyeti ön planda ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla Türkiye ‘ninher yerine 7/24 hizmet sunmayı amaç edinmiştir.

Arackiralama.com.tr