Adım Adım Online Filo KiralamaAraçKirala.com’un yüzlerce farklı model ve özellikteki araçlarından, 5 adede kadar size en uygun olanını seçerek, sadece dakikalar sürecek online kiralama işlemine başlayın. İster birey ister yeni kurulmuş şirket olun, peşin veya kredi kartına 9 ay taksit seçenekleriyle, aracısız online kiralama işleminin fiyat avantajlarından faydalanın.

Tekliften teslimata kadar, hiçbir aracıya ihtiyaç duymadan tüm işlemi tıklayarak halledebilirsiniz. Filonuzu oluşturduktan ya da şahsi aracınızı seçtikten sonra, teklif almak için gerekli dokümanlarınızı kolayca yükleyin.

AraçKirala.com’da finans onayınız, uzun bir bekleme sürecine girmeden en kısa sürede gerçekleşir. Bu kısa süre içinde, sizin veya şirketiniz için en uygun teklifi sunmayı garanti ediyoruz.

Finans onayıyla birlikte sözleşmenizi imzalayarak online kiralama işleminin son aşamasını gerçekleştirmiş olacaksınız. Elden veya posta yoluyla sözleşmenizi bize ulaştırdıktan sonra, onaylanan sözleşmeniz sizin belirttiğiniz adrese tarafımızca güvenli bir şekilde ulaştırılır.

AraçKirala.com’da finans onayınız, uzun bir bekleme sürecine girmeden en kısa sürede gerçekleşir. Bu kısa süre içinde, sizin veya şirketiniz için en uygun teklifi sunmayı garanti ediyoruz.


Türkiye'de son dönemlerde oldukça yükselişe geçen ve en yeni sektörlerden birisi olan filo kiralama her geçen gün gelişmektedir. Filo kiralama işletmelerin satış ve dağıtım işlerini yürütmek amacıyla yönetim kadrosu için ihtiyaç duyulan toplu araç kiralama hizmetleridir. Filo kiralama hizmeti özellikle günümüz iş dünyasının en çok tercih edilmekte olan araç kiralama yöntemidir. Bu tür kiralama hizmetinde şirketlerin amacı kiraladığı araca sahip olmaktan çok bu araç sayesinde işlerini yürütmektir. Ayrıca filo kiralamanın şirketler açısından en önemli avantajı ise araçların aktifleştirilmemesi nedeni ile bilançoda şirket borçlarının artmasının önlenmesidir. Filo kiralama sayesinde şirket giderleri ve maliyetlerin sabitlenmesi ile şirketin gider bütçesinde dengeler sağlanmaktadır.

Filo kiralama avantajlarından bazıları şunlardır;

  • Filo kiralama sayesinde tüm enerjinizi ve vaktinizi kendi işlerinize ayırarak filo yönetimi için harcadığınız zamandan tasarruf edebilirsiniz.
  • Sitemizin sizlere sunacağı filo yönetimi hizmeti sayesinde bu iş için firmanızda özel bir ekip tahsis etmenize gerek kalmaz.
  • Bu hizmet sayesinde araç kullanım süresi ve kilometre değeri gibi konularda daha esnek karar verebilirsiniz.
  • Araç kiralama hizmetlerimiz sayesinde sizlere sunulan geniş yelpazeden faydalanarak tüm markaların son model araçlarını tahsis etme fırsatı bulabilirsiniz.
  • Filo kiralamanın şirketiniz için finansal açıdan da önemli avantajları olacaktır. Bunlardan en önemlisi ise sadece aracı kullandığınız kadar ödeme yapmanızdır.
  • Araç kiralama hizmetinden faydalandığınızda aracınızla ilgili bazı giderlerden de kurtulmuş olursunuz. Bu giderlerden bazıları araç muayenesi, araç bandrolü ve vergi giderleri gibi kalemlerdir.
  • Kiraladığınız araçların şirket muhasebe hesaplarına kayıt edilmemesi de muhasebe giderleriniz açısından fayda sağlayacaktır.
  • Filo kiralamada araç sahibi olmanız gerekmediği için sermayeye de ihtiyacınız olmayacaktır.
  • Tüm giderler için ayda sadece bir kez ödeme yaparsınız ve bu da giderlerinizi düzenli bir şekilde kontrol etmenizi sağlar.

Filo kiralama şirketlerin otomobil ihtiyacını karşılamak için faydalandıkları bir hizmettir. Bu hizmeti sizlere en kaliteli ve disiplinli şekilde sunan firmamız farklı araç modelleri ve tam donanımlı teknolojik hizmetleri ile sektörün önde gelen isimleri arasında yer almaktadır. Eğer öz kaynaklarınızı kullanmadan kesintisiz olarak işinizin devamlılığını sağlamak istiyorsanız sizler için sunulan bu hizmetten kolayca faydalanabilirsiniz. Ayrıca sitemizin müşterilerine özel olarak sunduğu araca ait bakım, onarım ve gerekli teknik destekleri üstlenmesi ile birlikte kasko ve trafik sigortalarını da ücretsiz olarak üstlenmesi en önemli ek avantajlar arasında yer almaktadır.

Şirketler için yürütülen işlerin aksamaması, çalışmaların zamanında teslimi ve önemli toplantılara belirtilen sürede katılmak son derece önemlidir. Bu aşamada filo kiralama sizlere zaman yönünden de fayda sağlayacaktır. Filo kiralama sayesinde şirket ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçmiş olduğunuz araçları belirli bir süre için şirketinize tahsis edebilirsiniz. Kiralama sürecinde oluşacak periyodik bakım ve onarım maliyetlerini de firmamız karşılamaktadır. Ayrıca filo kiralama yöntemi sayesinde aylık ödemelerinizi gösteren faturaları da gider olarak gösterebilirsiniz. Araçlarınızın ikinci el satışı ile uğraşmak için zaman kaybetmeden ve şirket sermayenizi herhangi bir taşınmaza bağlamadan şirketinize özel araç temini sağlamak için sitemizi tercih edebilirsiniz.

Arackiralama.Com.Tr sitemiz sayesinde şirketiniz için isterseniz tek bir araç, isterseniz de birden fazla aracı kiralayabilirsiniz. Ayrıca bu hizmet çerçevesinde satın alma sürecine göre giderleriniz de minimuma ulaşacaktır. Bununla da kalmayıp kiralık aracınızı kullanma sürecinde şirketinizin imajı için de avantajlar sağlayacaksınız. Dilerseniz lüks araç modellerini şirketiniz için kiralayarak rakiplerinizden bir adım önde olmayı başarabilirsiniz. Filo araç kiralama hizmeti için sitemiz üzerinden iletişim bilgilerimize ulaşabilirsiniz.